pop up

Teslimat ve İade Şartları

17 Şubat 2017

İade ve Değişim Şartları

- deercase.com dan satın almış olduğunuz ürün/ürünleri ondört (14) işgünü içerisinde değişim yapabilirsiniz.

- Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile 485317337 gönderi kodunu paylaşarak alıcı (firma) ödemeli olarak gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

- 'Kişiye Özel ve ALFABE' kategorisinden oluşturulan siparişlerin (ürün ayıplı olmadığı takdirde) değişimi ve iadesi yapılmamaktadır.

- Sipariş edilen ürünlerin gönderimi hazır stoktan yapılmamaktadır. Sipariş edilen ürünlerin materyalleri tarafımızca temin edilerek, tüm ürünler kişiye özel olarak üretim yapılmaktadır. İşbu sebepten dolayı firmamız zarara uğramamak adına, gelen iade taleplerini ürünle alakalı geçerli bir sebep olmadığı sürece kabul etmeme hakkını gizli tutar.

- deercase.com dan satın aldığınız ürünler firmamızın üretimi veya disribitörlüğünü yaptığı markanın ithal ürünü olmasından dolayı garantisi birinci el olan firmamız tarafından verilmektedir.

- Ürün değişimi veya iadesi için dilekçe yazarak biz göndermeniz gerekmektedir. (İade veya değişim sebebi, isim soyisim, telefon numarası, sipariş numarası)

- Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş, hasar görmüş veya tekrar satılmasını engelleyecek şekilde kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürünü deercase.com un anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargo firması kanalıyla göndermeniz gerekmektedir. 

- Websitemizden online olarak alışveriş yapan tüm müşterilerimiz bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Kutulu Ürünler:

- Ürünlerin kutusu, orijinal ambalajı hasarsız ve eksiksiz olmalıdır. İade edilecek orijinal ürün kutularının üzerine kesinlikle kargo firmalarının bantları vs. yapıştırılmamalıdır. Bu şekilde gelen ürünler iade alınmamakta olup, adresinize teslim olarak geri gönderilecektir.


DeerCase İşbu Koşulları Değiştirme Hakkını Gizli Tutar

TOP